Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Травень » 3 » YouTube празднует пятилетие
12:09
YouTube празднует пятилетие

Пять лет назад на сайте YouTube появилось первое видео - 18-секундная домашняя запись на цифровой фотоаппарат, которую сделал Джавед Карим (Jawed Karim) в зоопарке Сан-Диего. За этот период сервис потокового видео набрал бешеную популярность - в конце прошлого года ресурс преодолел отметку в миллиард просмотров в день. В 2006 году YouTube был приобретен Google за $1,65 млрд.

Среди изменений, введенных службой потокового видео за последнее время, можно отметить появление HTML5-версии YouTube и полноценную поддержку FullHD-контента. Кроме того, на этой неделе было объявлено о скором начале трансляций полнометражных фильмов и сериалов. Естественно, за просмотр фильмов нужно будет платить - от $1,99 до $3,99, в зависимости от того, когда вышел фильм - просмотр новинок обойдется дороже. Оплата будет производиться с помощью сервиса Google Checkout, а сам фильм будет доступен для просмотра в течение суток.

http://www.3dnews.ru/editorial/main_events_weekly_01052010/

Переглядів: 531 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0