Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Березень » 5 » Вперше в Україні олімпіада по Фотошоп
17:07
Вперше в Україні олімпіада по Фотошоп

22 лютого 2010 року в м. Одесі розпочала роботу обласна олімпіада з інформаційних технологій. У цьому році в програму олімпіади вперше включені завдання, для виконання яких має використовуватися Adobe® Photoshop®. Графічний редактор Photoshop вивчається в рамках курсу «Основи комп’ютерної графіки», рекомендованого МОН України для 9–10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою проведення обласної учнівської олімпіади з інформаційних технологій є стимулювання розвитку творчої діяльності учнів, підвищення у них інтересу до вивчення інформатики та інформаційних технологій, прищеплення навичок дослідницької роботи.

Організаторами олімпіади є управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації та Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. Спонсорами олімпіади стали компанії Adobe Systems, "Видавнича група BHV”, "Комплексні рішення”. Завдання готували Одеський національний політехнічний університет та "Видавнича група BHV”.

Олімпіада проводиться у два тури.

Перший заочний тур проводився з 22 лютого по 1 березня. Журі та оргкомітет розглядали заявки та роботи, надіслані командами–учасниками олімпіади, визначали рівень та якість виконання завдань, після чого команду запрошували до другого очного туру. В першому турі прийняли участь 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області, що мають відмінні знання з використання інформаційних технологій, навички роботи з офісними середовищами та графічними редакторами, вміють організувати пошук у мережі Інтернет. Заочний тур було завершено спілкуванням в мережі Інтернет за підтримки Adobe® Acrobat® Connect Pro.

На другий тур запросили 34 учня.

Другий очний тур буде проведено 12 березня. Команди протягом 4 годин виконуватимуть запропоноване завдання. Потім проводитиметься захист робіт капітанами команд, підведення підсумків та визначення переможців. 

Переглядів: 1001 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0