Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2011 » Січень » 21 » Прес-конференція освітнього проекту організації AIESEC «World Without Borders», присвячена обговоренню системи освіти українських школах
16:31
Прес-конференція освітнього проекту організації AIESEC «World Without Borders», присвячена обговоренню системи освіти українських школах

18 січня у прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася прес-конференція на тему ефективності сучасної освіти в українських школах та необхідності отримання школярами комунікативних та управлінських навичок, так званих «soft skills». Зустріч відбулась в рамках соціального проекту «Світ без кордонів», організатором якого є міжнародна молодіжна організація AESEC у Києві. 

На прес-конференції виступили:

- Яна Курченко, менеджер освітніх програм «Microsoft Україна»;

- Анастасія Клюковська, керівник комунікацій агрохолдингу «Мрія»;

- Тетяна Ботаневич, керівник проекту «Світ без кордонів»;

- Юлія Паламарчук, президент AIESEC у Києві.

Питання ефективної і «правильної» освіти в українських школах постає вже не вперше, як зі сторони бізнесу, так і зі сторони громадськості. Тетяна Ботаневич, керівник проекту: «Світ без кордонів вважаю тим найменшим внеском, який ми можемо зараз зробити для школярів і їх батьків. Насправді відчуваю зараз на собі, наскільки не вистачає навичок лідерства та знань, які могла отримати за час навчання в школі. Дуже жалкую, що у нас такого не було».

 Корпоративний сектор також не байдужий до проблеми розвитку дітей, оскільки прагне бачити власний майбутній персонал розумним, всебічно розвиненим та ефективним. «Ми з радістю підтримали цей проект. На жаль, сучасна система освіти в Україні не надає необхідних навичок та компетенцій, як наприклад, у європейських школах, - зауважила Яна Курченко, Microsoft, - зі своєї сторони також намагаємось надавати знання школярам за допомогою інформаційно-комп’ютерних технологій (проект про безпечне користування Інтернетом «Онляндія»)».  Підтримала думку про якість освіти Анастасія Клюковська: «Прислів’я «що посієш, те й пожнеш» чітко відображає роботу в «Мрії», тому ми підтримуємо AIESEC, де це правило теж діє».

 «Завдячуємо нашим партнерам – Microsoft та Ernst&Young – підтримкою проекту як фінансовою, так і освітньою – створюючи цим самим можливість для AIESEC запросити іноземних спеціалістів на кілька місяців в Україну», висловила свою думку президент Юлія Паламарчук.

Проект «Світ без кордонів» проводиться організацією AIESEC в 16 найбільших містах України вже восьмий рік підряд. Проект у Києві за весь цей час охопив 400 загальноосвітніх шкіл, де близько 100 іноземних спеціалістів провели тренінги по лідерству, постановці цілей, роботі в команді та ін. Кожного року школярі отримують можливість поспілкуватись зі стажерами з Австралії, Китаю, Нової Зеландії, Індонезії, Бразилії та інних 111 країн світу, де є представництва AIESEC.

Вчора проект «Світ без кордонів» офіційно стартував в м. Києві. Іноземні стажери завітали в школи №118, 167, 290, 41 та до  Київського ліцею бізнесу. Перемовини з загальноосвітніми закладами продовжуються, та на меті є підписання договору з 15 школами Києва. Традиційно, знайомство зі школярами розпочалось з тренінгу на тему «Лідер та лідерство». В курс входить 10 тем, які схвалені Міністерством освіти та наука України. Ціна курсу складає 1000 гривень, а сума зібраних коштів має бути достатньою для забезпечення іноземних стажерів безкоштовним житлом та харчуванням.

За вісім років існування проекту «Світ без кордонів», він вже дав свої результати. Відповідно до проведеного міні-дослідження, «приблизно 25% діток після нашого проекту йшли в шкільне самоврядування та започатковували власні проекті на соціальну, політичну та різноманітні культурні теми. Близько 10% поступали в університети та на рівні університетів  або започатковували власні проекти, або шли в студентські ради та інші громадські організації», - зазначила Юлія Паламарчук. Наголос був зроблений на тому, проект «виводить дітей із зони комфорту», мотивує їх вивчати іноземні мови, не боятися висловлювати власну точку зору та змінює їх ставлення до оточуючого світу.

Окрім проведення тренінгів, вже три роки поспіль київський «Світ без кордонів» проводить конференцію з профорієнтації для старшокласників, які отримують можливість провести вихідні з успішними представниками різних професій, і, звичайно, вибрати свою. У 2010му на конференції виступили: музикант Павло Гудімов, координатор проекту компании Майкрософт  «Онляндия. Безопасность детей в Интрнете» Артур Кучерян, спеціаліст по створенню ЗНО Юрій Захарченко та інші.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 107 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще. У 2010 AIESEC в Україні отримав статус найкращої молодіжної організації року. (www.aiesec.kiev.ua)

      

Переглядів: 395 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0