Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Червень » 1 » Полохало: "Шаріковський" вандалізм заполонив нашу освіту
18:39
Полохало: "Шаріковський" вандалізм заполонив нашу освіту
Полохало: "Шаріковський" вандалізм заполонив нашу освіту

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що Україна не повернеться до 10-річної системи шкільної освіти, хоча ще не так давно, під час президентської передвиборчої кампанії, Віктор Янукович обіцяв повернути українцям "десятирічку". Про своє ставлення до цієї та інших проблем середньої освіти розповів в інтерв’ю ForUm'у народний депутат України від фракції БЮТ, опозиційний міністр освіти, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Володимир Полохало.
Відповідно до постанови ВРУ, 9 червня цього року наш Комітет організовує і проводить парламентські слухання на тему «Запровадження 12-річної загальної середньої освіти в Україні. Проблеми та шляхи їх подолання». За підсумками цих парламентських слухань будуть прийняті рекомендації. Вже зараз ми зібрали пропозиції з усіх областей. Проаналізувавши їх, можу стверджувати, що суспільство схиляється до того, щоб в Україні була 12-річна освіта. Насправді є багато вагомих причин, щоб було саме так.
Потрібно розуміти, що десятирічки більше не буде, оскільки повернення до неї – це величезний крок назад. Якщо Україна віддасть перевагу 10-річці, то відразу ми шалено відстанемо від світу та Європи.
Справа в тім, що наші атестати не будуть визнаватися, оскільки ми вже зараз десь на 20% маємо менше годин на ті предмети, які вивчаються у Фінляндії і Великобританії. А буде ще менше часу. Зараз є чимало модерних світових та європейських тенденцій освіти. На них варто зважати.
У середньому по Європейському Союзу у школах навчаються 12,5-13 років. Є країни, у яких і 14 років навчаються. А ми будемо тільки 10?.. Наш Комітет провів аналітичну роботу, і тепер нам зрозуміло, що у разі повернення до 10-річки в Україні діти отримуватимуть неповну середню освіту за європейськими вимірами. Дванадцятирічка дає змогу освоїти у школі 10 745 уроків. Якщо буде десятирічка, це буде менше, десь 9 тисяч годин. На мій погляд, Україні варто переймати досвід тих країн, які досягли успіху саме у середній освіті.
Звичайно, профілізація старшої школи – це проблема. Також проблемою у нас є стандартизація. Також йдеться про зміст середньої освіти та його розвантаження, визначення стандартів оцінювання, дидактичний рівень, перехід до інноваційних моделей навчання, навчально-методичне забезпечення, якість підручників, компетентність самих вчителів та дуже багато іншого. Ось все це нам потрібно проаналізувати.
Зрештою, нам потрібно оновлювати освітянське законодавство. Є також проблеми в управлінні загальної середньої освіти. Тут дуже важливо не допустити адміністративно-командних методів.
Профілізація – напрямок надзвичайно важливий. Та зараз йдеться не тільки про нього.
Якщо ми говоримо про модернізацію змісту загальної середньої освіти, то тут потрібна надзвичайно серйозна фахова робота.
Ще раз підкреслюю:, якщо ми прагнемо розвитку економіки знань, то повинні говорити про реформування освіти у контексті тенденцій країн ЄС. Інакше нам не перетворити освіту на продуктивний сектор економіки.
Більше того, ми зараз прагнемо зробити все, аби у реформуванні вітчизняної середньої освіти у нас не було крайнощів, втручання політиків у цей процес, щоб підвести його до своїх передвиборчих програм. На превеликий жаль, у нас сьогодні дуже багато політиків, які погано навчалися, ледь-ледь закінчили школи. Зараз багато із них намагаються радити, рекомендувати, хоча зовсім не знають, що у світі відбувається. Та годі вже постійно перебувати у виборчому процесі! Я пропоную політикам перед тим, як говорити, якою має бути освіта в Україні, показати свій атестат, диплом, щоб люди побачили, як же ж вони самі навчалися.

"Шаріковський" вандалізм заполонив нашу освіту. Найбільше йому допоміг такий процес, який називається виборами. 

http://ua.for-ua.com/interview/2010/05/31/113648.html

Переглядів: 537 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0