Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2011 » Липень » 14 » Оновлений Office Web Apps отримав нові функції для веб-версій Excel та PowerPoint
17:32
Оновлений Office Web Apps отримав нові функції для веб-версій Excel та PowerPoint


http://microsoftua.wordpress.com/2011/07/12/office-web-apps/

Корпорація Microsoft періодично вносить покращення до онлайновогог офісного пакету Office Web Apps, який став доступним для всіх бажаючих в березні цього року. Чергова порція оновлень торкнулася Excel Web App та PowerPoint Web App.

Користувачі Excel можуть вставляти, видаляти або перейменовувати листи в книзі Excel Web App, а також більш ефективно використовувати знайомі інструменти, такі як "Автосума” (AutoSum) і "Помічник створення формул” (Formula Assistance). Цей засіб можна назвати аналогом майстра формул – інструменту, добре відомого всім користувачам Microsoft Excel. Помічник створення формул – це корисне доповнення до веб-застосунку Excel, оскільки він дає користувачеві онлайн-доступ до часто використовуваних формул Excel. Таким чином, онлайн-версія Excel стає все більш схожою на звичний застосунок для роботи з електронними таблицями.

У PowerPoint Web App користувачі тепер можуть змінювати дизайн і теми презентації PowerPoint. Для цього достатньо натиснути кнопку "Change Theme” для того, щоб вибирати одну з 45 професійно створених тим, і застосувати її до вашої презентації. Теми оновлюються регулярно. Використання тем оформлення дозволяє створювати професійно оформлені презентації без особливих зусиль. Ця новинка теж наближає PowerPoint Web App до популярній програмі для роботи з презентаціями Microsoft PowerPoint.

Переглядів: 341 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0