Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2011 » Березень » 12 » Навіщо користуватися Google Chrome 10
11:33
Навіщо користуватися Google Chrome 10

Веб-переглядач є, напевно, найважливішим елементом програмного забезпечення вашого комп'ютера. Більшу частину часу в мережі ви проводите у веб-переглядачі: шукаєте, спілкуєтесь, користуєтесь електронною поштою, робите покупки, проводите банківські операції, читаєте новини та переглядаєте відео онлайн – для всього цього ви переважно використовуєте веб-переглядач.

Швидкість

Chrome розроблено таким чином, щоб швидко виконувати будь-які дії: він швидко запускається з робочого столу, миттєво завантажує веб-сторінки й оперативно виконує складні веб-програми. Докладніше про Chrome і швидкість.


Простота

Вікно веб-переглядача Chrome не містить зайвих елементів, воно просте та зрозуміле. Chrome також містить функції, які роблять користування ним ефективним і простим. Наприклад, можна шукати і переходити з одного і того ж вікна, а також упорядковувати вкладки на власний розсуд – швидко та просто.


Безпека

Chrome створено з метою зробити ваше перебування в мережі більш безпечним і захищеним завдяки вбудованому захисту від шкідливих програм і фішингу, а також автоматичним оновленням, які гарантують постійне оновлення системи безпеки веб-переглядача тощо. Докладніше про функції безпеки Chrome.


Інші функції

Chrome має багато корисних вбудованих функцій, зокрема розширення, переклад у веб-переглядачі, теми тощо. Докладніше про найновіші та найпопулярніші функції.


http://www.google.com.ua/chrome?hl=uk
Переглядів: 794 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0