Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Грудень » 2 » НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ІНФОРМАТИКИ: УЗАКОНЕНЕ ШАХРАЙСТВО
12:27
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ІНФОРМАТИКИ: УЗАКОНЕНЕ ШАХРАЙСТВО

Ситуацію, що склалася на сьогоднішній день з навчальними програмами з інформатики не можна назвати інакше, як торжеством абсурду і беззаконня. Звернімося до хронології подій.

  • серпень 2010 р. – автори навчальних програм з інформатики рівня стандарту та академічного рівня для 12-річної школи (І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко та Ж.В. Потапова) привели програми у відповідність до навчальних планів 11-річної школи та подали їх у МОН;
  • вересень 2010 р. – за згаданими програмами починається навчальний процес; з певним запізненням програми публікуються на сайті МОН;
  • 21 жовтня – програми схвалюються на засіданні Колегії МОН;
  • 28 жовтня – наказом МОН №1021 навчальним програмам з усіх предметів, зокрема з інформатики, надається гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України»;
  • 2 листопада – на сайті МОН невідомими особами здійснюється підміна затверджених навчальних програм з інформатики; в опублікованих версіях програм вводяться теми «Програмні засоби навчання математики» (хімії, фізики, хімії і т.п.), порядок викладання тем у 10 класі змінюється згідно з підручником Н.В. Морзе, порушується загальна логіка курсу.
  • 29 листопада – з’являється лист №1/9-862, підписаний заступником міністра Б.М. Жебровським, у якому всупереч наказу МОН №1021 від 28.10.2010 р. змінені програми названі єдино чинними, стверджується, що зміни внесені «Робочою групою з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» та висловлено прохання внести зміни в навчальний процес з інформатики. Автора листа, очевидно, не турбує той факт, що зміни необхідно вносити у вже виконану (!!!) частину навчального плану.

 

У звязку з таким брутальним і нахабним порушенням авторських прав, нормального плину навчального процесу та й елементарним нехтуванням здоровим глуздом, автори чинних навчальних програм з інформатики звертаються з відкритим листом до Міністра освіти та науки України Д.В. Табачника, що буде надруковано у журналі «hi-tech у школі» та інших ЗМІ.

Переглядів: 573 | Додав: itosvita | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0