Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2011 » Серпень » 12 » Lync-доповнення розширять можливості комунікації
09:19
Lync-доповнення розширять можливості комунікації


Універсальний інструмент для комунікації Lync отримав ряд покращених функцій завдяки доповненням – невеликим програмам, які розширюють можливості сервісу.

Деякі з цих оновлень особливо актуальні для тих, хто протягом дня часто використовує миттєві повідомлення. Такі плагіни дозволять зробити переклад повідомлень на 35 мов.

Ще один плагін – аналізатор розмов (Conversation Analyzer). Він аналізує історію розмов і оцінює мову користувача, грунтуючись на тому, як часто людина використовує певні слова чи фрази. Також з’явився інструмент, який використовує вкладки для того, щоб організувати кілька розмов у мессенжері подібно до того, як діє Live Messenger.

Але з технічної точки зору, найбільш популярною і корисною є функція "Експерт миттєвих повідомлень”. Вона допоможе вам знайти серед колег того, хто зможе відповісти на ваше запитання. Ця функція дозволить значно прискорити процес отримання відповіді. Перші тести Microsoft показали, що йому було потрібно всього 3 хвилини для отримання відповіді на запитання. Для порівняння, за допомогою електронної пошти це зайняло близько 30 хвилин і 3 години з використанням списків розсилки.

Ключем до успіху є бот, створений співробітниками Microsoft Research Метью Річардсом (Matthew Richards) і Райаном Уайтом (Ryan White), який діє як посередник для користувачів Lync. Бот використовує машинне навчання та інтелектуальний аналіз даних для порівняння питання користувачам з областями знань, що містяться в профілях інших співробітників, які використовують функцію IM an Expert. Потім вона допомагає організувати розмову між тим, кого цікавить питання і людиною, яка могла б відповісти на нього.

http://microsoftua.wordpress.com/2011/08/09/lync-addon/

Переглядів: 395 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0