Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Листопад » 27 » Колізія із навчальними програмами для старшої профільної 11-річної школи
19:50
Колізія із навчальними програмами для старшої профільної 11-річної школи

Навчальні програми для старшої профільної 11-річної школи оприлюднено на офіційному сайті МОН за адресою: http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/average/prog12.

Стандарт України ("Видання електронні. Основні види та вихідні відомості" ДСТУ 7157:2010, чинний 2010-07-01) вимагає, щоб у разі такої форми оприлюднення публікації обов’язково мали вихідні відомості.

Це означає, що на сайті МОН мають бути вказані автори програм. Наприклад, авторами програми з інформатики рівня стандарту та академічного рівня є І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко та Ж.В. Потапова. На сайті МОН автори цих програм не зазначені. Таке порушення прав авторів призводить до колізій.

Так, програми, схвалені колегією Міністерства освіти і науки від 21 жовтня 2010 № 10/2-2 «Про схвалення навчальних програм для 11-річної школи» було оприлюднено на сайті МОН та в журналі «Інформатика та інформаційні технології у навчальних закладах». Ці програми були розміщені на сайті МОН під час виходу наказу № 1021 «Про надання навчальним програмам для 11-річної школи грифа «Затверджено Міністерством освіти і науки України»» від 28 жовтня 2010 року. Проте 2 листопада 2010 року на сайті МОН програми з інформатики було змінено без дозволу та відома авторів, а саме: у них було додано теми, що не мають безпосереднього відношення до інформатики, змінено розподіл навчальних годин, а також порядок тем для 10 класів, у яких з 1 вересня 2010 року вже ведеться викладання за затвердженими МОН версіями програм.

Наполягаємо на тому, щоб на сайті МОН було опубліковано варіанти програм, схвалені колегією, із зазначенням відомостей про авторів.

Співзасновник Української Асоціації Видавців та Книгорозповсюджувачів
Олександр Поляков

Переглядів: 389 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0