Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2010 » Червень » 20 » ЯЗЫКОМ ЦИФР
01:15
ЯЗЫКОМ ЦИФР

ЯЗЫКОМ ЦИФР

* По данным компании InMind, в конце апреля 2010 года в украинском сегменте Интернета насчитывалось более 12,5 млн активных пользователей в месяц, из них более 8 млн проживает в городах, более 60% - в столичном регионе и 59% не достигли 29-летнего возраста.

* С 2006-го по 2008-й год количество украинских пользователей Сети выросло на 83%. В мире доля ежегодного роста их числа составляет в среднем 20%.

* Миллиардную отметку число пользователей мировой Сети превысило в декабре 2008 года. Больше всего интернетчиков проживает в США. Следом идут Китай, Япония, Бразилия, Германия. Согласно данным исследовательской компании Forrester Research, к 2013 году число пользователей во всем мире вырастет до 2,2 млрд человек, 43% которых будут проживать в странах Азии, а 17% - в Китае.

http://smi.liga.net/articles/IT103211.html

Переглядів: 499 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0