Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2009 » Липень » 9 » І все ж таки, не зрозуміло, що впроваджує команда INTEL?
10:08
І все ж таки, не зрозуміло, що впроваджує команда INTEL?
Читеємо на МОН:

1000 нетбуків надійшли в школи завдяки співпраці МОН та INTEL. Програма реалізовується у 18 навчальних закладах семи регіонів України.

Заступник міністра освіти і науки Тарас Фініков на зустрічі з віце-президентом INTEL Джоном Дейвісом обговорили програму спільних дій на 2009 - 2010 роки. В рамках співпраці передбачено використання різноманітних інформаційно-комп'ютерних технологій і впровадження нових проектів.

Найголовнішим завданням у подальшій співпраці МОН та корпорації є впровадження проекту індивідуального навчання, що передбачає підхід "Один студент - один комп'ютер". Цей проект реалізовуватиметься через низку пілотних проектів у різних навчальних закладах. За словами заступника міністра, перехід від практики великих комп'ютерних класів та колективної роботи до індивідуальних форм пошуку інформації, творчої навчальної діяльності сприятиме підтримці індивідуальної траєкторії підготовки студентів та учнів в інформаційному середовищі.

"Розробивши таку програму дій, ми отримаємо серйозну підтримку стратегії входження України в світовий інформаційний простір, - наголосив Тарас Фініков. - Системна співпраця, що існує з початку 2000-х років між МОН та корпорацією INTEL, є однією з найбільш ефективних у вітчизняній освітній практиці".

Учасники зустрічі також спільно визначили можливості співпраці щодо реалізації пріоритетів діяльності Міністерства:

  • вироблення стратегії входження української освітньої системи в суспільство знань;
  • підтримка програм підготовки викладачів, створення різноманітних курсів, вдосконалення існуючих курсів, введення програми INTEL в національну систему підвищення кваліфікації;
  • розроблення стандартів підготовки з інформатики на різних рівнях.
Подарувати нетбуки - це классно! Але ж, "підготовка з інформатики" - це як? Де контент, панове з INTEL?


Переглядів: 640 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0