Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

Головна » 2009 » Лютий » 1 » Завершується підготовка Аналітичного звіту щодо результатів участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні TIMSS
16:28
Завершується підготовка Аналітичного звіту щодо результатів участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні TIMSS
Завершується підготовка Аналітичного звіту щодо результатів участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні TIMSS30 січня 2009 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський у Міністерстві освіти і науки провів нараду з питань результатів участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні TIMSS.

У нараді взяли участь члени робочих груп, які готували аналітичні матеріали за результатами дослідження з математики та природничих дисциплін, вчені Академії педагогічних наук України, Голова правління Директорату програм розвитку освіти Наталя Софій, фахівці міністерства.

У вступному слові Павло Полянський звернув увагу на важливість участі школярів країни у міжнародному порівняльному дослідженні якості природничо- математичної освіти. Участь у дослідженні було політичною волею Міністерства, яке свідомо пішло на цей крок, адже об'єктивно оцінити ефективність реформ в освіті можна лише на підставі конкретних статистичних показників, які дають можливість визначати напрямок подальших змін. Міністерство передбачає і надалі брати участь у міжнародних дослідженнях; передбачено участь України у 2011 році у 2-х дослідженнях - міжнародному дослідженні якості природничо-математичної освіти TIMSS та дослідженні якості читання тексту з розумінням випускників початкової школи PIRLS.

У 2012 році заплановано участь у дослідженні оцінки навчальних досягнень учнів 15-річного віку (природничо-математична грамотність, грамотність читання) PIZA.

Презентував результати участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько.

Академік-секретар відділення дидактики, методики та інформаційних технологій в освіті Академії педагогічних наук України Олександр Ляшенко звернув увагу на необхідність створення умов щодо підготовки звіту про дослідження. Керівники робочих груп проінформували про стан підготовки аналітичних матеріалів.

Павло Полянський також наголосив на необхідності упродовж місяця завершити аналіз результатів дослідження, аналіз анкет вчителів та учнів, що дасть змогу визначити вектори підвищення рівня викладання природничо-математичних дисциплін у школі.
http://www.osvita.org.ua/news/41982.html

Переглядів: 853 | Додав: itosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0