Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Вміти програмувати — це сучасно!

Пропонуємо до вашої уваги посібник, який допоможе вашим учням опанувати надзвичайно цікавий та корисний курс — програмування. Причому їм не доведеться ані важких мов програмування вивчати, ані в складних логічних операціях розбиратися, адже вони працюватимуть у середовищі програми Скретч.

Особливістю цієї програми візуального програмування є використання блоків команд, перетягуючи які за допомогою миші і виставляючи у потрібному порядку, як конструкції з елементів конструктора Лего, можна створювати різні проекти: інтерактивні історії, мультики, ігри, навчальні моделі тощо.

Посібник, практикум і робочий зошит в одному виданні. Посібник містить все, що потрібно учневі для навчання за курсом, — теоретичний матеріал, покрокові інструкції для виконання вправ і практичних робіт, а також робочий зошит із письмовими завданнями.

Диск для вчителя. На допомогу вчителю пропонується диск з програмою викладання курсу, поурочним плануванням, методичними вказівками та заготовками проектів.

Скретч: програмування для всіх, 2012

Скретч: програмування для всіх

О. Є. Бочкала

ISBN 978-966-552-261-4
128 с., 168х240 мм, 2012 рік

У посібнику на прикладі роботи у програмі Скретч викладено основи програмування. Зокрема, подано загальну інформацію про принципи розробки сценаріїв та складання програм, алгоритми й алгоритмічні структури, мову і середовище програмування. Оскільки Скретч є програмою візуального програмування, учні починають працювати в ній вже на першому уроці. Завдяки цьому вони не лише добре засвоюють відповідний теоретичний матеріал, а й набувають навичок його практичного застосування.
Посібник розраховано на учнів 6–8 класів загальноосвітніх навчальних закладів, його можна використовувати також у старших класах — як у межах базового курсу інформатики, так і на додаток до нього.


Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0