Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Навчально-методичний комплект з інформатики
для курсів за вибором

Навчаючись за посібниками та мультимедійними курсами серії «Інформатика. Профільне навчання», старшокласники ознайомляться з багатьма популярними професіями, опанують найпоширеніші прикладні програми і, можливо, визначаться з майбутнім фахом.

Сучасній молоді — сучасні інформаційні технології!

Ця серія створювалася з огляду на різнобічні знання, інтереси та уподобання сьогоднішніх учнів. Тим паче що йдеться про такі цікаві для сучасної молоді теми, як веб-дизайн, комп'ютерна графіка, Інтернет. Активно працюючи за комп'ютером, учні матимуть можливість самостійно приймати рішення, проявляти свої творчі здібності, розкриють для себе багато професійних таємниць. Мультимедійні інтерактивні курси не лише доповнять зміст посібників, а й зроблять процес навчання більш ефективним і по-справжньому захоплюючим.

Гриф на програми курсів за вибором (лист МОН №1-11/4927 від 10.08.2006).

Лист про організацію системи підготовки вчителів до викладання курсів за вибором (лист МОН №1/9-350 від 30.05.2008).

Про викладання інформатики в 10 класі (лист 1-9/692 від 07.10.2009)

Інформаційний працівник

В. П. Костюков, Е. В. Мотурнак

ISBN 978-966-552-253-9
336 с., 205х150 мм, 2011 рік

informationworker.osvita.info

Цей навчальний курс допоможе учням набути навичок практичного застосування інформаційних технологій і суттєво поповнити загальний багаж знань. Виконуючи шість проектів, пов'язаних із видавничою справою, фільмотворенням, веб-дизайном, моделюванням процесів, статистичними розрахунками, учні матимуть можливість відчути себе в ролі письменника, режисера, науковця, програміста. Проектна методика викладання надасть їм змогу швидко навчитися командній роботі, плануванню своєї діяльності і діяльності інших членів команди. Багато корисного для себе знайдуть і вчителі — крім теоретичного матеріалу тут викладено принципи формування команд, оцінювання роботи учнів, вибору тем для проектів. Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Інформаційний працівник». Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 13.01.2011 р.).


Ціна: 53 грн.

Microsoft Excel
у профільному навчанні

І. О. Завадський, А. П. Забарна

ISBN 978-966-552-236-2
272 с., 205х150 мм, 2011 рік

Автори цього посібника поставили собі за мету навчити учнів застосовувати табличний процесор для виконання найрізноманітніших завдань. Увага приділяється в першу чергу практичному аспекту навчання, тож учням пропонується розв'язати задачі, що різняться не лише за складністю, а і за прикладною сферою. Видання є профільно-орієнтованим — подані в ньому практичні та самостійні роботи, вправи розраховані на учнів трьох профілів навчання: біологічного, фізико-математичного й економічного.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Microsoft Excel у профільній школі». Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 13.01.2011 р.).


Основи комп'ютерної графіки

В. С. Березовський, В. О. Потієнко,
І. О. Завадський

ISBN 978-966-552-231-7
400 стр., 205х150 мм, 2011 рік

Якщо ви мрієте навчитись малювати, відкривайте цей посібник — і за справу. Тут у простій і доступній формі висвітлено всі аспекти комп'ютерної графіки. Ви дізнаєтесь, що таке векторні та растрові зображення, навчитеся їх створювати і редагувати у різних графічних редакторах — Paint, Photoshop, CorelDRAW. Освоївши теоретичний матеріал, набувши відповідних навичок роботи, у тому числі створення комп'ютерної анімації та використання спеціалізованих програмних засобів, ви зможе реалізувати будь-які творчі задуми.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Комп'ютерна графіка». Рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол № 1/11-6824 від 14.08.2009 р.).


Основи візуального
програмування

І. О. Завадський, Р. І. Заболотний

ISBN 978-966-552-226-3
272 с., 205х150 мм, 2011 рік

Можливо, хтось вважає програмування нелегкою справою, та наш посібник доведе помилковість такої думки. Ми пропонуємо вчитися програмувати мовою Visual Basic у середовищі Visual Studio .NET, яке поєднує потужність функціональних можливостей із простотою візуальних засобів програмування. Завдяки цьому розробка простих Windows-програм стає не складнішим завданням, ніж, наприклад, опанування засобів графічного процесора. Краще засвоїти теорію допоможуть вдало підібрані практичні завдання та тести. Особливістю видання є спосіб викладу навчального матеріалу — на тлі фантастичної історії про подорож героїв у майбутнє.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Візуальне програмування». Рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 1/11-984 від 31.03.2008 р.).


Основи створення
комп'ютерних презентацій

О. М. Левченко, І. В. Коваль,
І. О. Завадський

ISBN 978-966-552-197-6
368 с., 205х150 мм, 2011 рік

Уміння презентувати себе, свої роботи чи, скажімо, певні ідеї — запорука того, що тебе зрозуміють і належним чином оцінять. Цей посібник присвячено найпопулярнішим технологіям створення комп'ютерних презентацій, реалізованим у програмах MS PowerPoint та Adobe Flash. На додаток до теоретичного матеріалу, що стосується різних аспектів створенням презентації, у ньому міститься велика кількість цікавих завдань для самостійного виконання — вправ, практичних і самостійних робіт. Посібник призначено для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій, проте стане у пригоді всім, хто прагне оволодіти сучасними технологіями створення комп'ютерних презентацій.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Комп'ютерні презентації». Рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 1/11-6823 від 14.08.2009 р.).


Основи веб-дизайну

О. Г. Пасічник, О. В. Пасічник,
І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-228-7
336 с., 205х150 мм, 2011 рік

Наявність власного веб-сайту — ознака сьогодення, можливість представити широкому загалу себе та свої інтереси. Як створити сайт, як його оформити та як краще подати інформацію, ви дізнаєтеся з нашого посібника. Тут теоретичний матеріал, присвячений технічним і художнім аспектам розробки веб-ресурсів, доповнюється великою кількістю практичних завдань, що, безсумнівно, дасть вам змогу швидко й у повному обсязі оволодіти цією цікавою справою.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Основи веб-дизайну». Рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 1/11-988 від 31.03.2008 р.).


Основи Інтернету

В. С. Березовський, І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-262-1
160 с., 205х150 мм, 2012 рік

Цей навчальний комплект, до складу якого входять посібник і компакт-диск, розширить знання учнів про сучасні інформаційні технології та можливості, що їх надає мережа. Подані на компакт-диску інтерактивні ролики забезпечують можливість проходити електронне тестування, виконувати вправи і практичні без підключення до Інтернету та вивчати програми, не інсталюючи їх на комп’ютері.
Посібник має гриф і повністю відповідає навчальній програмі курсу за вибором «Основи Інтернету». Рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 1/11-4034 від 20.06.2007 р.).


Інформатика. Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки

ISBN 978-966-552-232-4
400 с., 125х200 мм, 2009 рік

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України У збірнику містяться рекомендовані Міністерством освіти і науки України програми з інформатики для 12-річної школи:
для навчання інформатики на рівні стандарту та академічному рівні;
для вивчення курсів за вибором;
для поглибленого вивчення інформатики;
для навчання інформатики у 9 класі.


Мультимедійні інтерактивні курси

Придбайте мультимедійні інтерактивні курси, що доповнюють посібники з курсів за вибором, і процес вашого навчання стане більш цікавим. Переглянувши відеоролики, презентації та анімацію, ви краще зрозумієте теоретичний матеріал, а виконавши вправи, що потребують здійснення певних операцій (уведення тексту, вибору елементів) та імітують роботу з відповідними програмними засобами, швидко набудете практичних навичок. Для використання курсів інсталювати на комп'ютері прикладні програми, що у них розглядаються, не потрібно. Важливо! Для інсталяції мультимедійних інтерактивних курсів на Вашому комп'ютері треба отримати ключ(і) активації. Цей ключ(і) надає видавництво в обмін на ключ(і) авторизації курсів на Ваших комп'ютерах.

Основи створення комп'ютерних презентацій Основи Інтернету Основи комп'ютерної графіки Основи візуального програмування Основи веб-дизайну

Демо-урок

Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0