Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 
Онлайновий журнал "Інформатика в школі"
Запрошуємо вчителів, методистів, викладачів вишів і загалом усіх, кому є що сказати, до авторства в онлайновому журналі. Приймаються статті методичного, наукового, практичного, загальнопубліцистичного та іншого характеру, які так чи інакше стосуються інформатики. Обмежень на обсяг статей немає. Набір рубрик розширюватиметься з надходженням нових матеріалів.Методика викладання       Проблеми сьогодення       Онлайнові освітні технології

АвториСтаттяОбговорення
1І.О. ЗавадськийПрограмування в курсі інформатики: сучасність та анахронізми
Програмування, очевидно, є найбільш проблемною темою курсу інформатики. Чому так сталося і який є вихід? Автор висловлює власну точку зору на ці дискусійні питання, а також описує методику викладання перших уроків з даної теми згідно чинної програми.
на форумі інформатиків
Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0