Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Навчальні програми з інформатики

До Вашої уваги пропонуються навчальні програми з інформатики.

Інформатика. Програми для профільного навчання
та допрофільної підготовки

ISBN 978-966-552-232-4
400 с., 125х200 мм, 2009 рік

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України У збірнику містяться рекомендовані Міністерством освіти і науки України програми з інформатики для 12-річної школи:
для навчання інформатики на рівні стандарту та академічному рівні;
для вивчення курсів за вибором;
для поглибленого вивчення інформатики;
для навчання інформатики у 9 класі.


Лист МОНмолодьспорт від 20.06.11 № 1/9-483   про перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОНМС України для використання в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою у 2011/12 навчальному році.

Лист МОН №1-9/622 від 17.08.2011 р.   Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2011/12 навчальному році

Завантажити   Програма для рівня стандарт. 10-11 клас
Інформатика. Навчальна програма для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Використовується, якщо в навчальному плані на інформатику відводиться по 1 годині в 10 та 11 класі (Опубліковано на сайті МОН)

Завантажити   Програма для академічного рівня. 10-11 клас
Інформатика. Навчальна програма для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень. (Опубліковано на сайті МОН). Використовується, якщо в навчальному плані на інформатику відводиться 1 година в 10 класі та 2 години в 11 класі

Завантажити   Програма для поглибленого вивчення. 10-11 клас
«Навчальна програма поглибленого вивчення інформатики для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (Опубліковано на сайті МОН), яка є продовженням програми для 8-9 класу «Навчальна програма поглибленого вивчення інформатики для 8-12 класів. авторів Т.П. Караванова, В.П. Костюков. (Інформатика. Збірник "Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки".Київ, Видавнича група BHV, 2009)

NEW Завантажити   Програма профільного рівню (Інформаційно-технологічний профіль). 10-11 клас
Дана програма розроблена відповідно до Типового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання технологічного напряму інформаційно-технологічного профілю [1], Додаток 10.  (Опубліковано тільки на сайті МОН)

Програма для допрофільної підготовки

Завантажити  ІНФОРМАТИКА. Навчальна програма для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко, Ж.В. Потапова)

Завантажити   Програма курсу інформатики «ІНФОмандри» для учнів 7-9 класів. Автор: Казанцева О.П.

Завантажити   Програма курсу «Інформатика» для вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи (10—12 класи). Автори: Литвинова С., Проценко Т. (Науково-методичний журнал «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах» № 4, 2006 р.)

Навчальний курс «Основи інформатики, 7 - 9 класи» для спеціалізованих шкіл (класів), гімназій, ліцеїв, колегіумів, зокрема з поглибленим вивченням курсу інформатики

Завантажити   Програма курсу «Основи інформатики. 7 клас». Автори: І.Володіна, В.Володін, Ю.Дорошенко, Ю.Столяров (Науково-методичний журнал «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах» № 4, 2007 р.)
Офіційний сайт авторського курсу "Основи інформатики 7-9"

Завантажити    Програма курсу «Основи інформатики. 8 клас». Автори: І.Володіна, В.Володін, Ю.Столяров (Науково-методичний журнал "Комп'ютер у школі та сім'ї" № 6, 2008 р.)
Офіційний сайт авторського курсу "Основи інформатики 7-9"

Завантажити   Програма курсу «Основи інформатики. 9 клас». Автори: І.Володіна, В.Володін
Офіційний сайт авторського курсу "Основи інформатики 7-9"

Пропедевтичні та профільні курси

Завантажити   Програма курсу «Сходинки до інформатики» для 2—4 класів. Автори: Ривкінд Ф.М., Ломаковська Г.В., Колесников С.Я., Ривкінд Й.Я.

Завантажити   Програма курсу «Інформатика» для 5—6 класів. Автори: Ривкінд Й.Я., Ломаковська Г.В., Колесников С.Я.

Завантажити   Програма пропедевтичного курсу інформатики «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів» для 2-4 класів. Автор: Коршунова О.В. 

Завантажити   Програма пропедевтичного курсу інформатики «Шукачі скарбів. ІІ рівень» для учнів 5-8 класів. Автор: Коршунова О.В.

Завантажити   Програма пропедевтичного курсу інформатики «ІНФОмандри» для учнів 5-6 класів. Автор: Казанцева О.П.

NEWЗавантажити   Програма пропедевтичного курсу «Комп'ютерленд» Інформатика. Початковий курс. 2-4 класи». Автор: Антонова О.П., Шепетівський НВК №2 школа-гімназія, Хмельницька область. (Протокол засідання Навчально-методичної комісії МОН №1 від 13.01.2011)

NEWЗавантажити   Програма курсу "Вступ до програмування мовою Лого" для 5-6 класу. Автор: Пахомова Г.В.,відучий спеціаліст відділу розробок та досліджень БУ «ОРТ» у країнах СНД. (Протокол засідання Навчально-методичної комісії МОН №1 від 13.01.2011)

NEWЗавантажити   Інформатика. Єдиний базовий курс. 7-9 класи. Автори: Пилипчук О.П., Сальнікова І.І., Шестопалов Є.А. (Протокол засідання Навчально-методичної комісії МОН №1 від 13.01.2011)

Завантажити   Програма курсу "Прикладна інформатика" для гуртків, груп або інших творчих об'єднань навчального закладу системи загальної середньої освіти. Авторський колектив під керівництвом Журавльової Л.А.

Завантажити   Програма курсу за вибором «Інформаційний працівник» (В.П. Костюков, Є.В. Мотурнак)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Microsoft Excel у профільному навчанні» (А.П. Забарна, Ю.В. Триус, І.О. Завадський)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Основи комп'ютерної графіки» (Ю.О. Дорошенко, І.О. Завадський)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Основи візуального програмування» (І.О. Завадський)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Основи створення комп'ютерних презентацій» (І.О. Завадський, Н.С., Прокопенко, Т.Г. Проценко)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Основи веб-дизайну» ( І.О. Завадський, Н.С. Прокопенко)

Завантажити   Програма курсу за вибором «Основи Інтернету» (Ю.О. Дорошенко, І.О. Завадський, Н.С. Прокопенко)

NEWЗавантажити   Програма курсу за вибором "Основи алгоритмізації та програмування" для організації профільного навчання у старших класах загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: В.П. Костюков, Т.П. Караванова. (Протокол засідання Навчально-методичної комісії МОН №1 від 13.01.2011)

NEWЗавантажити   Програма курсу за вибором "Основи баз даних" для учнів 10-11 класів ЗНЗ будь яких профілів та напрямів спеціалізації. Автори: І.О. Завадський.

Грифи на видання

Грифи на видання

 
 
Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0