Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

ІKT для вчителів

Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому.

Курс цифрових технологій. Посібник користувача

ISBN 978-966-552-252-2
48 с., 130х200 мм, 2011 рік

Якщо ви ніколи не працювали з комп'ютером чи здатні виконувати на ньому лише найпростіші операції, радимо пройти спеціальний навчальний курс Microsoft® Digital Literacy (курс цифрових технологій). Безкоштовне навчання та оцінювання, що пропонуються в його рамках, допоможуть набути базових навичок використання комп'ютера та програмного забезпечення. Завершивши навчання, ви зможете пройти тестування й отримати сертифікат міжнародного зразка, що засвідчуватиме успішне виконання вимог курсу. Як стати слухачем курсу, ви дізнаєтесь з цього посібника. До нього додається компакт-диск, з якого ви зможете встановити на своєму комп'ютері всі необхідні для навчання програми. Схвалено як посібник для педагогічних працівників загально- освітніх навчальних закладів (протокол № 2 від 03.02.2011 р.)


Практичний посібник з курсу Microsoft «Учителі в онлайні»

В. С. Березовський, І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-260-7
64 с., 130х200 мм, 2012 год

За допомогою цього посібника ви швидко опануєте роботу зі службою Windows Live і освітньою мережею Microsoft «Партнерство в навчанні» та станете активним блогером. Керуючись покроковими інструкціями, ви без проблем навчитеся використовувати зазначені технології та виконаєте вимоги сертифікації за курсом Microsoft «Учителі в онлайні». У подальшому ви зможете використовувати посібник під час роботи — усі потрібні матеріали завжди будуть у вас під рукою. Видання зацікавить вчителів, викладачів та методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, викладачів та студентів педагогічних ВНЗ, які вже володіють основами ІКТ.


Створення електронних навчальних ресурсів та онлайнове навчання

В. С. Березовський, І. В. Стеценко, І. О. Завадський

ISBN 978-966-552-256-0
208 с., 150x205 мм, 2011 рік

Сучасний процес навчання не можна уявити без електронних ресурсів і засобів їх доставки. Наші вчителі для розробки таких ресурсів використовують широкий спектр програмного забезпечення, а спілкуються за допомогою інтернет-засобів. Єдиного середовища, яке забезпечувало б їм можливість вирішувати більшість завдань з організації навчання та післядипломної педагогічної освіти, вони не мають. Таке середовище і набір технологій пропонує компанія Adobe. Це, зокрема, засіб для розробки електронного навчального вмісту AdobeCaptivate 5 і пакет AdobeConnect 8, призначений для проведення дистанційного й онлайнового навчання, а також для організації спільної роботи у віддаленому режимі. Можливості зазначених продуктів та методи роботи з ними описані в цій книжці. Видання буде корисний вчителям, методистам, викладачам, інструкторам, всім іншим спеціалістам, які прагнуть опанувати сучасні технології навчання.


Создание электронных учебных ресурсов и онлайновое обучение

В. С. Березовский, И. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-266-9
176 с., 150x205 мм, 2013 год

Изложены основные принципы разработки и создания учебного контента с помощью AdobeCaptivate 6, а также организации и проведения дистанционного и онлайнового обучения с помощью AdobeConnect 9. Описаны основные функциональные возможности этих программных продуктов, даны рекомендации по их практическому использованию. Пособие будет полезно всем, кто стремится овладеть современными методами обучения.


Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0