Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Інформатика 8 клас.
Навчально-методичний комплект «Інфомандри»

Час летить швидко, і учні, що розпочали вивчати інформатику в 5 класі за навально-методичним комплектом «Інфомандри» цього року пішли у 8 клас. Якшо вони і надалі матимуть можливість вивчати інформатику, пропонуємо вам орієнтовне поурочне планування для навчання інформатики у 8 класі за діючою наразі програмою «Основи інформатики, 7-9 класи» (авт. В. В. Володін, І. Л. Володіна, Ю. О. Дорошенко, Ю. О. Столяров). Поурочне планування складене з урахуванням знань учнів.

На допомогу вчителю ближчим часом буде запропоновано програмно-методичний комплект з конспектами уроків та інтерактивними дидактичними матеріалами.

Програма для 8 класу передбачає навчання інформатики 1 год на тиждень (32год + 3 год резервні). Пропоноване поурочне планування передбачає вивчення таких тем:

1. Створення складних документів у Word (5 год.)

Основні операції зі створення та редагування тексту (повторення). Об’єкти текстового документа. Створення й редагування нумерованих, маркованих і багаторівневих списків. Використання стилів. Поняття про схему документа. Перегляд документа в різних режимах. Правила стильового оформлення документів різних типів. Шаблони документів. Багатосторінковий документ. Встановлення колонтитулів. Нумерація сторінок. Побудова змісту. Підготовка до друку і друк документа.

2. Об’єкти (3 год.)

Поняття об’єкта, загальні та власні імена об’єктів (класи об’єктів та екземпляри), властивості, дії, поведінка та стан об’єктів. Ознаки об’єктів. Відношення об’єктів. Різновиди об’єктів та їх класифікація.

3. Моделі (8 год.)

Моделі об’єктів та їхнє призначення. Використання моделей у практичній діяльності людини. Типи моделей (матеріальні, інформаційні). Інформаційні моделі (описові, формальні).Комп’ютерне моделювання. Етапи комп’ютерного моделювання. Табличні моделі. Графіки і діаграми. Наочне подання співвідношень між величинами. Візуалізація багаторядних даних. Схеми. Графи. Дерева.

4. Основи візуального програмування (8 год.)

Мови програмування. Класифікація мов програмування. Поняття про інтерпретацію та компіляцію. Середовище програмування. Початок роботи в середовищі. Вікно програми. Властивості елементів керування. Вікно кодів. Створення та збереження проекту. Запуск проекту на виконання. Імена елементів керування. Процедури опрацювання подій. Типи даних в середовищі програмування. Оголошення змінних у програмі. Операції та функції для роботи з цілими та дійсними величинами. Оператор присвоєння. Введення даних за допомогою текстових полів та вбудованої функції. Виведення даних за допомогою міток та вбудованої процедури.

5. Технології обробки мультимедійної інформації (5 год.)

Мультимедійні дані. Програмне забезпечення для відтворення та опрацювання мультимедійних даних. Додавання відеокліпів, звукових ефектів та мовного супроводу до слайдової презентації. Створення відеокліпу. Монтаж кліпу (відеоефекти, відеопереходи, створення назв, титрів), настроювання часових параметрів.

6. Мережі та Інтернет. Інформаційна безпека, етика, право (3 год.)

Служби Інтернету, що забезпечують обмін повідомленнями та проведення мережних конференцій. Принципи функціонування електронної пошти. Веб-пошта. Використання поштового клієнта. Мережний етикет. Захист від спаму. Обмін миттєвими повідомленнями. Веб-конференції.

Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0