Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Інформатика 5 клас.
Навчально-методичний комплект «Інфомандри»

«Інфомандри» — це ігрова сюжетна лінія, ретельно продумана та апробована методика, адаптованість матеріалу до вікових особливостей учнів, багато творчих і розвивальних завдань.

Подорожуйте світом інформатики разом із казковими героями!

У 5 класі учні подорожуватимуть до комп'ютерного класу, допоможуть козакам вибрати комп'ютер, потраплять до міста Windows, де навчаться працювати в операційній системі. Далі подорож стане ще цікавішою — учні відвідають місто Paint, щоб навчитися малювати, та допоможуть козакам складати листа у програмі Word.

Підручник з інформатики 5 клас «Інфомандри» , 2011

Посібник «Інфомандри»

О. П. Казанцева

ISBN 978-966-552-245-4
120 с., 168х240 мм, 2011 рік

Особливістю цього посібника є ігрова форма подання матеріалу. Учні разом із головними героями — спритними козаками — вирушають у захоплюючу подорож до казкової країни Інформатики, де отримують можливість ознайомитися з основними поняттями однойменної дисципліни, опанувати роботу з такими популярними програмами, як Paint і Word. Видання містить велику кількість розвивальних і творчих завдань, які допоможуть п'ятикласникам краще засвоїти викладений матеріал та навчитися на практиці застосовувати набуті знання і навички. Разом із робочим зошитом, навчальною програмою, методичним посібником для вчителів та компакт-диском з навчально-методичним забезпеченням посібник складає навчально-методичний комплект «Інфомандри». Посібник має гриф. Схвалено Науково-методичною комісією з інформатики Науково-методичної ради з питань освіти МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол № 2 від 10.06.2010 р.).


Ціна: 50 грн.
Робочий зошит з інформатики 5 клас «Інфомандри», 2011

Робочий зошит «Інфомандри»

О. П. Казанцева

ISBN 978-966-552-246-1
72 с., 205х150 мм, 2011 рік

Цей робочий зошит з інформатики допоможе учням краще опанувати теоретичний матеріал, викладений в однойменному підручнику, а вчителям — структурувати навчальний процес. Працюючи над його вмістом, авторка враховувала рівень знань, інтереси та захоплення сучасних п'ятикласників, тож їм буде цікаво працювати з виданням як на уроках, так і вдома. Для перевірки того, як учні засвоїли викладений матеріал, даються тестові завдання, завдання на картках-шаблонах тощо. Робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Інфомандри», до якого також входять підручник, навчальна програма, методичний посібник для вчителів та компакт-диск з навчально-методичним забезпеченням. Видання має гриф. Схвалено Науково-методичною комісією з інформатики Науково-методичної ради з питань освіти МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол № 2 від 10.06.2010 р.).


Ціна: 23 грн.
Диск з інформатики 5 клас «Інфомандри», 2011

Диск «Інфомандри»

Диск містить тренажери, тести, шаблони завдань, презентації до уроків та методичний посібник для вчителя. Для більшої зручності роботи вміст диску представлено у вигляді веб-сайту, що має зручний інтерфейс. Робота з гіпертекстом оптимізує та полегшує доступ до необхідних навчально-методичних матеріалів і вже з 5-го класу привчає учнів працювати з веб-орієнтованими документами. Посібник для вчителя містить календарне планування із розрахунку 1 або 2 години на тиждень, методичні рекомендації щодо використання складових НМК «ІНФОмандри". Детально розроблені конспекти уроків, нададуть допомогу в раціональному використанні навчального матеріалу згідно відповідної кількості годин вивчення предмету. Розроблені уроки включають поєднання роботи учнів та вчителя з усіма компонентами НМК «ІНФОмандри". Робота з даним комплексом базується на використанні як традиційних, так і інтерактивних методів та прийомів для пізнавальної діяльності та активізації учнів на уроках.

Ціна: 40 грн.
Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0