Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Навчально-методичний комплект з інформатики для 11 класу

Пропонуємо до вашої уваги підручник для 11 класу, призначений для учнів, які навчаються інформатики за програмою рівня стандарту. У цьому класі крім електронних таблиць передбачено вивчення основ програмування, теорії баз даних і веб-розробки. Хоча ці теми достатньо спеціалізовані, запропонована в підручнику методика забезпечить легке їх розуміння учнями, а численні завдання і вправи допоможуть сформувати в них необхідні навички.

Учні та вчителі, які користувалися нашими підручниками та практикумом з робочим зошитом для 9-го класу та 10-го класу, напевно, не потребують реклами нашої навчальної продукції. Тож ми лише зауважимо, що структуру та принцип викладання матеріалу автори зберегли й у навчальному комплекті для 11-го класу. Зміст підготовлених нами видань та порядок подання розглядуваних тем повністю узгоджено з відповідними навчальними програмами.

Бажаємо вам захопливої творчої роботи і відкриттів у світі інформатики!.

Iнформатика. 11 клас.
Рівень стандарту

І. О. Завадський, І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-257-7
288 с., 168х240 мм, 2011 рік

Підручник складається з 29 розділів, на опрацювання більшості яких достатньо одного уроку. Розділи об'єднано у чотири частини, що відповідає кількості тем у навчальні програмі. У підручнику передбачено широкий спектр засобів для реалізації диференційованого навчання, описано хід виконання наявних у програмі практичних робіт і багатьох вправ. Наведено також завдання для самостійного виконання, запитання для закріплення матеріалу та досліджень.


Ціна: 10 грн.

Почніть підготовку до навчального року вже сьогодні!
Завантажте і використовуйте перші розділи підручника.

Iнформатика. 11 клас (роздiл 1)
Iнформатика. 11 клас (роздiл 2)

Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0