Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Інформатика 10 клас. Навчально-методичний комплект

Підручник з інформатики для 10 класу призначено для учнів, які вивчають цей предмет за програмою рівня стандарту. Практикуми і робочі зошити ми підготували у двох варіантах: рівня стандарту та академічного рівня.

Продовжуємо вивчати інформатику

Учні та вчителі, які користувалися нашим підручником та практикумом з робочим зошитом для 9-го класу, напевно, не потребують реклами нашої навчальної продукції. Тож ми лише зауважимо, що структуру та принцип викладання матеріалу автори зберегли й у навчальному комплекті для 10-го класу. Зміст підготовлених нами видань та порядок подання розглядуваних тем повністю узгоджено з відповідними навчальними програмами. Окремим друком у видавництві вийшов посібник «Табличний процесор. Інформатика» , який у поєднанні з підручником рівня стандарту фактично утворює підручник академічного рівня.

Ви можете переглянути інструктивно-методичний лист про викладання інформатики у 2010 р., уривок з листа, що стосується інформаційно-технологічного профілю, орієнтовне поурочне планування для інформаційно-технологічно профілю.

Iнформатика. 10 клас
Рівень стандарту

І. О. Завадський, І. В. Стеценко, О. М. Левченко

ISBN 978-966-552-241-6
240 с., 168х240 мм, 2010 рік

Навчаючись за нашим підручником, учні ознайомляться з новими технологіями створення комп'ютерних презентацій, мультимедійних роликів і публікацій, завершать вивчення систем обробки текстової інформації, опанують такі служби Інтернету, як електронна пошта та служби обміну миттєвими повідомленнями. Їм , без сумніву, буде цікаво виконувати запропоновані вправи, практичні роботи та інші завдання.


Ціна: 10 грн.

Практикум i робочий зошит з інформатики. 10 клас
Рівень стандарту

І. О. Завадський, О. В. Пасічник, В. В. Бойчук

ISBN 978-966-552-235-5
256 с., 205х150 мм, 2010 рік

Цей посібник призначений для учнів 10 класів, які вивчають інформатику за програмою рівня стандарту. Тематика кожного його розділу збігається з тематикою відповідного розділу підручника. Майже всі розділи складаються з двох частин: практикуму, де описуються умови та порядок виконання вправ і практичних робіт, і робочого зошита, у якому містяться завдання творчого характеру. У кожному розділі учням пропонується розв'язати тематичний кросворд і чотири ребуси.


Ціна: 45 грн.

Практикум i робочий зошит з інформатики. 10 клас Aкадемічний рівень

І. О. Завадський, О. В. Пасічник, В. В. Бойчук

ISBN 978-966-552-247-8
224 с., 205х150 мм, 2010 рік

Посібник доповнює базовий курс інформатики для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають інформатику за програмою академічного рівня. Більшість його розділів складається з двох частин: практикуму і робочого зошита. У практикумі описано умови та порядок виконання вправ і практичних робіт, а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького і творчого характеру. Наприкінці кожного розділу подано тематичний кросворд і чотири ребуси.


Ціна: 8 грн.

Методика викладання інформатики у 10 класі. Рівень стандарту. Академічний рівень

Н. М. Манько

ISBN 978-966-552-259-4
160 с. + CD, 143х200 мм, 2012 рік

Цей навчально-методичний посібник є складовою частиною навчально-методичного комплекту з вивчення інформатики у 10 класі. Видання призначене для вчителів, які викладають інформатику за будь-якою з чинних програм — рівня стандарту чи академічного рівня академічного рівня. Посібник містить календарне планування курсу і плани-конспекти всіх уроків. У ньому викладено численні методичні ідеї, що допоможуть зацікавити учнів предметом і вибрати найефективніший спосіб подання навчального матеріалу. На компакт-диску до видання розміщено комплекти презентацій до всіх уроків і тести до всіх тем курсу.


Ціна: 40 грн.

Табличний процесор. Інформатика. 10 клас

І. А. Завадский, И. В. Стеценко, А. М. Левченко

ISBN 978-966-552-250-8
96 с., 168х240 мм, 2011 год

Посібник призначено в першу чергу для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають інформатику на академічному рівні. У ньому розглядаються теми, які не увійшли до програми рівня стандарту, а саме «Системи обробки табличної інформації» та «Текстовий процесор». Особливу увагу автори приділили формуванню в учнів понятійного апарату, методиці навчання графічного аналізу рядів даних, зокрема алгоритмам вибору типу діаграм та інтерпретації поданої на них інформації. Разом із підручником рівня стандарту цих самих авторів посібник фактично утворює підручник академічного рівня.


Ціна: 5 грн.
Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0