Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Інформатика 7 клас.
Навчально-методичний комплект «Інфомандри»

Продовжуємо вивчати інформатику за курсом «Інфомандри». Учнів, які опанували програму для 5 та 6 класів, запрошуємо до подальшої подорожі світом інформатики. У цьому році вийшов комплект (підручник, робочий зошит і диск) для 7 класу, у планах автора та видавництва — створити такі комплекти для 8 і 9 класів.

Програма курсу для 7—9 класів (2 липня 2012 прийнята методичною комісією МОНМС) відповідає новому стандарту освіти з інформатики та у разі подальшого навчання за програмами для 10—11 класів забезпечує успішне їх опанування учнями.

Навчально-методичний комплект «Інфомандри» для 7 класу може з успіхом використовуватися для навчання інформатики за програмою «Основи інформатики, 7-9 класи» (авт. В. В. Володін, І. Л. Володіна, Ю. О. Дорошенко, Ю. О. Столяров). Завантажити орієнтовне поурочне планування для навчання інформатики з використанням НМК «ІНфомандри» за цією програмою.

Учні, що навчалися за курсом «Інфомандри» у 5 і 6 класах, мають базові навички користувача, вони вміють працювати з текстовими документами і електронними таблицями, створювати електронні презентації та малюнки, знають, як в Інтернеті переглядати сайти та шукати потрібну інформацію, оволоділи основами програмування. У 7 класі вони закріплять ці навички та почнуть вивчати інформатику на більш глибокому рівні з урахуванням їхніх вікових особливостей.

Посібник «Інфомандри»

О. П. Казанцева, І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-263-8
160 с., 168х240 мм, 2013 рік

Учні разом із головними героями — спритними козаками — продовжать вивчення інформатики.


Ціна: 50 грн.

Робочий зошит «Інфомандри»

О. П. Казанцева, І. В. Стеценко

ISBN 978-966-552-255-3
72 с., 205х150 мм, 2013 рік

Учні разом із головними героями — спритними козаками — продовжать вивчення інформатики.


Ціна: 30 грн.

Диск «Інфомандри»

Диск містить тренажери, тести, шаблони завдань, презентації до уроків та методичний посібник для вчителя. Для більшої зручності роботи вміст диску представлено у вигляді веб-сайту, що має зручний інтерфейс. Робота з гіпертекстом оптимізує та полегшує доступ до необхідних навчально-методичних матеріалів привчає учнів працювати з веб-орієнтованими документами. Посібник для вчителя містить календарне планування, методичні рекомендації щодо використання складових НМК «ІНФОмандри". Детально розроблені конспекти уроків, нададуть допомогу в раціональному використанні навчального матеріалу згідно відповідної кількості годин вивчення предмету. Розроблені уроки включають поєднання роботи учнів та вчителя з усіма компонентами НМК «ІНФОмандри". Робота з даним комплексом базується на використанні як традиційних, так і інтерактивних методів та прийомів для пізнавальної діяльності та активізації учнів на уроках.


Ціна: 40 грн.

Програма для 7 класу передбачає навчання інформатики 1 год на тиждень (32 год+ 3 год резервні) та містить такі теми:

1. Інформація. Інформаційні процеси та системи (5 год)

Інформація, інформаційні процеси, види інформації, одиниці вимірювання інформації (повторення). Інформаційні системи. Комп'ютер як програмований пристрій. Класифікація та призначення апаратних засобів.

2. Системне і службове програмне забезпечення (4 год)

Операційна система, файлова система. Види програмного забезпечення, типи програм. Службове програмне забезпечення. Поняття вірусу. Антивірусні програми. Поняття про стиснення інформації. Архіватори.

3. Подання даних у комп'ютері (5 год)

Системи числення. Переведення з однієї системи в іншу. Арифметичні дії в позиційних системах числення. Переведення з однієї системи числення в іншу. Подання цілих чисел, цілих додатних, цілих від'ємних чисел, особливості реалізації арифметичних операцій, подання дійсних чисел. Подання текстової, графічної, а також відео- і аудіоінформації. Поняття формату файлу. Подання програм.

4. Програмування в середовищі Скретч (6 год)

Поняття алгоритму. Подання алгоритмів за допомогою блок-схем. Датчики в Скретчі та їх значення. Поняття змінної та константи. Створення змінних. Надання змінним значень, перегляд значень змінних. Команди надання змінним значень. Використання змінних. Поняття операції та виразу. Арифметичні операції. Основні правила побудови, обчислення та використання виразів. Присвоювання значень виразів змінним. Генератор псевдовипадкових чисел. Створення проектів з використанням операторів розгалуження та повторення.

5. Комп'ютерна графіка (6 год)

Основи комп'ютерної графіки. Растрові й векторні зображення та їх властивості. Колірні моделі. Засоби перегляду та обробки зображень. Формати графічних файлів. Середовище програми Photoshop. Основні інструменти й панелі властивостей. Виділення, копіювання та переміщення фрагментів зображення. Робота з шарами. Використання інструментів малювання і заливки. Робота з кольорами. Створення текстових написів.

6. Комп'ютерні мережі (6 год)

Класифікація мереж. Апаратна і програмна складові. Вхід у локальну мережу та навігація нею. Огляд служб Веб, соціальні мережі. Використання ресурсів Інтернет для навчання. Створення сайту. Робота в форумах.

Учні виконають 13 практичних робіт, створять презентації та електронні таблиці, використовуючи вміння, набуті у попередніх класах, виконають цікаві розвиваючі завдання у робочому зошиті та на диску.

На допомогу вчителю, як і в попередніх роках, буде надано методичний посібник із календарним плануванням та детально розробленими конспектами уроків, а також презентації до уроків та бланки завдань.

Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0