Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • Підручники з інформатики для школи

  5 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  6 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  7 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  9 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  10 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  11 клас
  (підручник +
  робочий зошит)
  Курси за вибором
  (підручники та CD)
 • Видавнича група BHV пропонує комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ (7 книг — «Моделювання систем», «Операційні системи», «Основи системного аналізу», «Основи програмування», «Чисельні методи в інформатиці», «Дискретна математика», «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»).

  Комплект підручників серії «Інформатика» для ВНЗ
 • Підвищуйте свої знання інформаційних технологій, розкривайте свій творчий потенціал, вдосконалюйте процеси навчання і викладання. Пропонуємо до вашої уваги серію видань, що допоможуть вам у цьому та програми Easy School Book та MasterTool за допомогою яких дуже легко проводити інтерактивні уроки

 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

 
Головна сайту
Головна сайту
 

Інформатика 6 клас.
Навчально-методичний комплект «Інфомандри»

«Інфомандри» — це ігрова сюжетна лінія, ретельно продумана та апробована методика, адаптованість матеріалу до вікових особливостей учнів, багато творчих і розвивальних завдань.

Продовжуємо цікаву подорож світом інформатики!

У 6 класі учні разом із козаками опановуватимуть професію дизайнера, створюючи малюнки у програмі CorelDRAW, дізнаються, як з допомогою програми Excel виконувати різноманітні обчислення, ознайомляться з основами програмування, створюючи в середовищі Скретч анімаційні історії за складеними власноруч сценаріями. Також їх чекає подорож до Інтернету, під час якої вони дізнаються про Всесвітню павутину, навчаться шукати в ній інформацію та використовувати Інтернет для спілкування. Насамкінець учні разом із козаками створять за допомогою програми PowerPoint ефектну комп'ютерну презентацію.

Посібник «Інфомандри»

О. П. Казанцева

ISBN 9978-966-552-254-6
136 с., 168х240 мм, 2011 рік

Учні разом із головними героями — спритними козаками — продовжать вивчення інформатики. Цього року вони створюватимуть малюнки у програмі Corel, робитимуть розрахунки у програмі Excel, вивчатимуть основи програмування у середовищі Скретч. Також на учнів чекає знайомство з Інтернетом і програмою PowerPoint. Завдяки ігровій сюжетній лінії та легкому поданню матеріалу процес навчання проходитиме цікаво й ефективно.


Ціна: 50 грн.

Робочий зошит «Інфомандри»

О. П. Казанцева

ISBN 978-966-552-255-3
72 с., 205х150 мм, 2011 рік

Цей робочий зошит, що доповнює однойменний підручник, допоможе учням опанувати теоретичний матеріал, набути необхідних навичок і розвинути свою кмітливість. Кожний розділ зошита відповідає певному розділу посібника. У кожному розділі є завдання для виконання у класі та дома. Домашні завдання переважно мають творчий характер і, без сумніву, викличуть в учнів великий інтерес.


Ціна: 23 грн.

Диск «Інфомандри»

Диск містить тренажери, тести, шаблони завдань, презентації до уроків та методичний посібник для вчителя. Для більшої зручності роботи вміст диску представлено у вигляді веб-сайту, що має зручний інтерфейс. Робота з гіпертекстом оптимізує та полегшує доступ до необхідних навчально-методичних матеріалів привчає учнів працювати з веб-орієнтованими документами. Посібник для вчителя містить календарне планування, методичні рекомендації щодо використання складових НМК «ІНФОмандри". Детально розроблені конспекти уроків, нададуть допомогу в раціональному використанні навчального матеріалу згідно відповідної кількості годин вивчення предмету. Розроблені уроки включають поєднання роботи учнів та вчителя з усіма компонентами НМК «ІНФОмандри". Робота з даним комплексом базується на використанні як традиційних, так і інтерактивних методів та прийомів для пізнавальної діяльності та активізації учнів на уроках.


Ціна: 40 грн.
Яндекс.Метрика

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0