Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Інформатика у 9 класі 12-річної школи » Навчальні видання для 9 класу » Інформатика. 9 клас (Підручник) (Обговорюємо підручник)
Інформатика. 9 клас (Підручник)
salalДата: Неділя, 14.02.2010, 21:16 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Cesco)
невже ви також тянцюєте під дудку МОНу, і проводите тестування на кожному уроці? .......і як? діти не скаржаться? позитивні результати цього бачите?

Я вважаю, які б тести не були, їх як мінімум через урок потрібно проводити.

Я притримуюсь думки, що регулярний контроль стимулює працювати навіть тих, хто звик цього не робити. Практика це підтверджує. До речі, таких великих за обсягом тестів, як до 7-ї теми, у мене більше немає. В основному тести на 20-40 питань. Учням тести подобаються більше ніж усне опитування або письмова робота.

CescoДата: П`ятниця, 19.02.2010, 20:07 | Повідомлення # 27
Рядовий
salal,
Добре, при вивченні Ворда спеціально цю гіпотезу перевірю. Буду давати тести кожен урок)))

Сподіваюсь і на ваші тести з вашого сайту)))) Дякую, до речі, за ваш сайт! Він фантастично корисний, і цікавий!

salalДата: Понеділок, 22.02.2010, 16:46 | Повідомлення # 28
Рядовий
Quote (Cesco)
Добре, при вивченні Ворда спеціально цю гіпотезу перевірю. Буду давати тести кожен урок)))

Тести доцільні там, де в основному теоретичний матеріал. Що стосується Ворда, то там доцільніше кожного уроку проводити невеликі практичні роботи на закріплення нового матеріалу. Звісно із розрахунку на оцінювання. Особисто я дотримуюся такого підходу.

Додано (22.02.2010, 16:46)
---------------------------------------------
Хто знає, чи прийнята вже програма з інформатики для 12-річної школи (10-12 кл.) профільного рівня?
Якщо є, то де її можна подивитися або викачати?

Повідомлення відредагував salal - Понеділок, 22.02.2010, 20:08

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Четвер, 15.04.2010, 18:02 | Повідомлення # 29
Рядовий
Quote (salal)
Що стосується Ворда, то там доцільніше кожного уроку проводити невеликі практичні роботи на закріплення нового матеріалу

Ось на превиликий жаль, на вашому сайті щось не знайшов ніяких практичних завдань по Ворду cry я погано дивився, чи дійсно їх не викладали? Чи ви цій темі не надто велику увагу приділяєте?

Форум » Інформатика у 9 класі 12-річної школи » Навчальні видання для 9 класу » Інформатика. 9 клас (Підручник) (Обговорюємо підручник)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід