Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Інформатика у 9 класі 12-річної школи » Програма і календарне планування » Календарне планування для 11 класу
Календарне планування для 11 класу
SergДата: Четвер, 08.09.2011, 22:04 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні друзі.
Я ніколи не вважав себе дурнем, аж доки не довелося календаризувати навчальну програму для 11 класу.
Ситуація така: в 10 класі минулого року я читав інформатику за рівнем стандарту (1 година на тиждень). В цьому році уже в 11 класі мені дали 2 год замість 1 год, яка повинна бути за цим рівнем.Отже я, прочитавши вимоги в програмі вже який день намагаюся зрозуміти таке:

1). За програмою тему "Комп’ютерне моделювання. Основи алгоритмізації - 5 год" слід доповнити із курсу за вибором "Основи візуального програмування", взявши теми 6 і 7. Спробуйте проаналізувати що в результаті виходить.

2). Тему "Системи опрацювання табличних даних - 11 год слід доповнити темами із курсу "Microsoft Excel у профільному навчанні" темою №6
Ось що там написано "Реалізація основних алгоритмічних конструкцій у мові Visual Basic for Applications.
Реалізація основних алгоритмічних конструкцій у мові Visual Basic for Applications.
Реалізація основних алгоритмічних конструкцій у мові Visual Basic for Applications.
Використання стандартних функцій у мові VBA.
Операції з елементами електронних таблиць у мові VBA.
Операції з елементами електронних таблиць у мові VBA.
Практична робота № 13. Програмування макросів."
Питання: невже це якось можна поєднати із самою програмою рівня стандарту?

Прохання до всіх небайдужих, а особливо до авторів програм: роз'ясніть мені, будь ласка, як же насправді прокалендаризувати програму?

Чекаю з нетерпінням на поради. Дякую наперед.

Повідомлення відредагував Serg - Четвер, 08.09.2011, 22:04

Форум » Інформатика у 9 класі 12-річної школи » Програма і календарне планування » Календарне планування для 11 класу
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід