Підручники з інформатики для школи

5 клас
(підручник +
робочий зошит)

6 клас
(підручник +
робочий зошит)

7 клас
(підручник +
робочий зошит)

9 клас
(підручник +
робочий зошит)

10 клас
(підручник +
робочий зошит)

11 клас
(підручник +
робочий зошит)

Курси за вибором
(підручники та CD)

 

Інформаційні технології та Інтернет змінили наш світ і людей. Сучасних дітей з раннього віку оточує яскравий світ мультимедіа, ігр і анімації, у якому все вражаюче ефектно. Щоб процес навчання був цікавим для таких дітей, школа має відповідати їхнім очікуванням щодо рівня подання інформації. Досягти цього можна завдяки широкому використанню інформаційних технологій.

Лише сьогодні ви можете придбати посібник з інформатики для школи
Основи Інтернету (профільне навчання) за 20 грн!

Замовити

Увага!


Книжки видав- ництва BHV можна придбати на книжковому ринку «Петрів- ка» (м. Київ, ст. метро Петрівка, вул. Вербова, 23), у секції «Технокнига».

або замовити на сайті

 Корисні посилання
Головна » Каталог сайтів » Портали та спільноти » Середня освіта

Всеукраїнський Шкільний Портал
http://www.school.ed.net.ua 12.04.2010, 17:30

Мета : 
1. Забезпечення доступної та якісної освіти всім громадянам України й усім, хто хоче одержати її з українського джерела. 
2. Поширення в Світовій Мережі інформації про середні навчальні заклади України шляхом розробки та наповнення відповідної бази даних на Web-сайті "Всеукраїнського Шкільного Порталу" та проведення відповідних маркетингових, рекламних та PR акцій в Світовій Мережі. 
3. Розробка курсів дистанційної освіти та мультимедійних підручників шляхом безкоштовного надання учасникам програми on-line засобів розробки (ASP): Web-сторінок навчальних закладів, курсів дистанційної освіти, іншого програмного забезпечення, необхідного для впровадження новітніх технологій у освіті з подальшим розміщенням розроблених курсів та підручників на сайті "Всеукраїнського Шкільного Порталу".
4. Безкоштовне надання середнім навчальним закладам можливостей розробки та розміщення власних Web-сторінок на "Всеукраїнському Шкільному Порталі" (надання дискового простіру (200кБ), реєстрація доменного ім`я (назва школи.ed.net.ua)).
5. Розробка та впровадження механізму заохочення середніх навчальних закладів та окремих педагогічних і науково-педагогічних працівників до участі в наданні платних освітніх послуг населенню за допомогою Всесвітньої Мережі, шляхом створення на "Всеукраїнському Шкільному Порталі" спеціалізованих торгівельних майданчиків, on-line магазинів, аукціонів, партнерських програм тощо.
6. Пошук організацій-спонсорів, які бажають та можуть надати середнім навчальним закладам адресну матеріальну допомогу для компьютеризації та підключенню до Всесвітньої Мережі.
7. Впровадження інших заходів, необхідних для формування Української Освітянської Мережевої спільноти, з метою подалання цифрової нерівності та надання всім громадянам України рівних можливостей в опануванні сучасними інформаційними технологіями.

Переходів: 855 | Додав: tomind | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0